Nasze wyroby cechuje solidna jakość wykonania.

[wpseo_breadcrumb]

Nasza historia

Firma Szaton istnieje na rynku od 2009 roku. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w obróbce stali nierdzewnej pozwala nam projektować i tworzyć wyroby najwyższej jakości. Nasz zakład znajduje się w Dobrodzieniu. Działamy na terenie województwa śląskiego oraz opolskiego, ale wykonujemy też zlecenia dla klientów indywidualnych oraz firm na terenie całego kraju oraz na terenie Uni Europejskiej. Do produkcji używamy wysokiej jakości materiałów co pozwala na uzyskanie wyrobu finalnego bardzo dobrej jakości. Na wszystkie nasze wyroby udzielamy gwarancji.

Głównym filarem naszej działalności jest produkcja wyrobów ze stali nierdzewnej wykorzystywanych w budownictwie, takich jak: balustrady , poręcze, barierki, podjazdy dla niepełnosprawnych oraz nierdzewne konstrukcje stalowe. W realizowanych projektach często wykorzystujemy połączenie stali nierdzewnej z innymi materiałami takimi jak: drewno lub szkło, co nadaje gotowym wyrobom unikatowy efekt końcowy.

Drugim filarem naszej działalności jest produkcja wszelkiego rodzaju specjalistycznych urządzeń ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej oraz ich części stosowanych w zakładach komunalnych, przemysłowych i budownictwie.

Wysoka jakość stali

W naszych realizacjach wykorzystujemy tylko najlepszą możliwą wartość stali nierdzewnej dostępnej aktualnie na rynku. 

Realizujemy każdy projekt

Każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem któremu chcemy stawić czoła. Wykonujemy produkty od skomplikowanych schodów po balustrady, zadaszenia, altany zimowe aż do tablic z nazwą ulicy czy też innowacyjnych stolików.

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Jesteśmy również dostępni w miejscu produkcji od godziny 8-16.

Tel:
664 135 732
ul. Powstańców Śląskich 37
46-380 Dobrodzień
guide guide